En İyi Bebek Arabası Önerileri ve Markaları

Anne babaların en önemli ihtiyaçlarından biri bebekleri için uygun ve kaliteli bir arabanın tercih edilmesidir. Pek çok farklı marka ve modelle karşılaşan anne babaların tercih yapmakta zorlandığını biliyoruz. Bu yazımızda sizlere en çok tercih edilen ve kaliteli bebek arabası marka ve model önerilerinde bulunacağız.

En İyi Bebek Arabası Önerileri

 • Mima Xari Bebek Arabası
 • Mamas Papas Airo Bebek Arabası
 • Kraft Lima Bebek Arabası
 • Chicco Lite Way3 Bebek Arabası
 • Britax Römer Affinity 2 Bebek Arabası
 • Joie Evalite Duo Bebek Arabası
 • Prego Quattro Vip Bebek Arabası
 • Yoyko City 3 İn 1 Bebek Arabası
 • Quinny Moodd Bebek Arabası
 • Joell New Truva III Bebek Arabası

Mima Xari Bebek Arabası

Image 118
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 11

Mima Xari Max, ünlü bebek arabası markası Mima tarafından üretilen ve çok çeşitli özellikleriyle dikkat çeken yeni nesil bir bebek arabasıdır. Tasarımıyla hem şık hem de fonksiyonel olan bu ürün, yeni anne-babalar için mükemmel bir seçenek olabilir.

Ürünün en büyük artılarından biri, daha geniş ve konforlu oturma bölümüdür. Altı santimetre daha uzun ve dört santimetre daha derin olan oturma ünitesi, bebeğin rahat etmesini sağlıyor. Aynı zamanda ayak uzatma bölümü de iki santimetre uzatılmış. Böylece 00-06 aylık bebeklerden 22 kg’a kadar çocuklar için uygun hale getirilmiş.

Diğer önemli özelliklerden biri de yenilenen güneşlik. Artık kumaş kaplı ve su geçirmez olması sayesinde daha dayanıklı. Uzatılabilir yapısıyla gerektiğinde ekstra gölge sağlıyor. Ayrıca UV korumalı ve hijyenik.

Şase daha sağlam ve genişletilmiş. Böylece araba dengesi iyileştirilirken, daha fazla eşya alanağı sunuyor. 3 kilograma kadar çanta taşıyabilen büyük sepetler de bu imkânı artırıyor.

Tekerlekler ve diğer parçalar yenilendiği için görünüm daha şık. Kullanım kolaylığı sağlayan emniyet kemeri, üçlü koltuk yatırma özelliği ve diğer detaylar ise kullanım konforunu yükseltiyor.

Mamas Papas Airo Bebek Arabası

Image 119
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 12

Mamas Papas Airo Cosmo Travel Sistem Bebek Arabası Mint hafif yapısı, kompakt tasarımı ve kolay katlanabilme özelliği ile öne çıkan bir bebek arabası modeli. Ürünün öne çıkan özellikleri ve yorumlara göre avantajları şu şekildedir:

 • Sadece 7,6 kg ağırlığında olması sayesinde çok hafiftir. Bu sayede bebeklerle birlikte uzun mesafeler yürümek zor gelmez.
 • Kompakt bir tasarıma sahip olması sebebiyle dar alanlara ve ulaşım araçlarına kolayca sığar. Uçakta ya da otobüste kullanımı rahat.
 • Tek elle kolayca katlanabilmesi ve 25x45x55 cm’lik küçük boyutuna katlanınca alan tasarrufu sağlar.
 • Doğumdan 22 kg’a kadar bebek taşıma kapasitesi sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sunar.
 • Ekstra yumuşak kumaşı ve nem emici özelliği bebek konforu için uygundur.
 • Ayarlanabilir sandalye, tente ve diğer özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlar.

Kraft Lima Bebek Arabası

Image 120
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 13

Bu bebek arabası, Lima markasının popüler Travel Sistem modelinin gri renk seçeneğidir. Genel olarak kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş, kullanışlı özellikler sunan bir üründür.

Avantajları şunlardır:

 • Doğumdan itibaren kullanılabilmesi sayesinde uzun süre ihtiyaç duyulacak bir modeldir.
 • Oturma ünitesi çift yönlü kullanılabildiği için bebeği öne veya arkaya yönlendirme seçeneği vardır.
 • Katlandığında küçük bir hacim alan kapladığından Taşınması ve saklanması kolaydır.
 • Üç farklı pozisyonda yatmış konfor sağlayan sırt dayanağa sahiptir.
 • Ayarlanabilir tente, fermuarlı kapağı ve gözetleme penceresi sayesinde bebeğin koşulları kontrol edilebilir.
 • Emniyet kemeri, oturma ünitesi ve tamponlarıyla yüksek güvenlik seviyesi sunar.

Ayrıca arabanın bir taşıma koltuğu da bulunmaktadır. 0-13 kg arası bebekler için uygun olan koltuk, hem arabada hem de otomobilde kullanılabilmektedir.

Bundan dolayı uzun vadeli bir yatırım olmasının yanı sıra, bebeğin büyümesine paralel olarak farklı ihtiyaçlara da cevap verebilmektedir. Gri rengi sayesinde şık görünümü de vardır.

Chicco Lite Way3 Bebek Arabası

Image 121
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 14

Tasarım ve Konfor:
Chicco Lite Way, hafif ve kompakt bir yapısı olan üç tekerlekli bir bebek arabasıdır. Baston şeklindeki tutamağı sayesinde kolayca yönlendirilebilmektedir. Koyu mavi renkteki kumaş kaplamasıyla zarif görünümdedir.

Koltuk minderi yumuşak ve temizlenmesi kolaydır. Emmeyi kolaylaştıran geniş bir minder de mevcuttur. Minder yükseltilebilir ve eğilebilir. Böylece bebeğin konforu sağlanabilmektedir.

Fonksiyonellik:
Arabanın ön ve arka tekerlekleri sıkıştırılabilir fren sistemine sahiptir. Böylece diledğiniz yerde durması kolaylaşır. Bagaj alanı büyüktür, ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Manevra kabiliyeti iyidir, dar alanlarda ve merdivenlerde kullanımı kolaydır. Kompakt yapısı sayesinde arabayı otomobileveya toplu taşıma araçlarına kolayca taşıyabilirsiniz.

Fiyat ve Kullanım Ömrü:

Ürünün fiyatı ortalama bir bebek arabası fiyat aralığındadır. Kaliteli malzemeler kullanıldığı için uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı sağlar. Minimum bakım ihtiyacı vardır. Genel olarak üründen memnun kalacağınız bir bebek arabasıdır.

Britax Römer Affinity 2 Bebek Arabası

Image 122
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 15

Britax Römer, dünyanın önde gelen bebek güvenliği markalarından biridir. Affinity 2 modeli de kalite ve konfor açısından üst düzey bir üründür.

Arabanın şasisi hafif alüminyum malzemedendir. Beyaz rengi ile şık ve zarif görünüm kazanmıştır. Ön ve arka tekerlekler kauçuk malzemeli olup yol titreşimlerini emmesi konforu artırmaktadır. Tekerlekler kilitlenebilir.

Koltuk minderi pamuklu kumaştan üretilmiş olup yumuşak dokunuş sağlar. Koltuğun sırtlık ve ayaklık kısmı ayarlanabilir. Böylece bebeğin konforu sağlanabilir. 5 noktalı emniyet kemeri ile güvenli yolculuk imkanı sunar.

Affinity 2, Click&Go sistemi sayesinde Britax Römer marka arabalar ve ana kucağı modelleri ile uyumludur. Böylece bebek büyüdükçe aynı sistemde farklı ürünler kullanılabilir.

Pakette iki adet renk paketi bulunmaktadır. Bunlardan birini seçerek arabanın dekorasyonuna renk katmak mümkün. Ayrıca geniş alışveriş sepeti, güneşliği ve hava sirkülasyonu sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Affinity 2, kaliteli malzemeleri, konforu ve uyumluluğuyla çocuğun gelişimine uygun ihtiyaçları karşılayan üst düzey bir bebek arabası modelidir. Ömür boyu kullanıma dayanıklı malzemeleri sayesinde yıllarca hizmet verebilir. Fiyat/performans oranı yüksek bir üründür.

Joie Evalite Duo Bebek Arabası

Image 123
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 16

Joie, uzun yıllardır bebek bakım ürünleri üreten saygın bir markadır. Evalite Duo Tandem modeli ikiz bebekler için tasarlanmıştandem tip bir arabadır.

 • Çift yönlü hareket kabiliyetine sahiptir. Arabayı hem önden hem arkadan itme seçeneği vardır.
 • Lightweight tasarımı sayesinde 20 kg’a kadar hafiftir. Uzun süre kullanım için rahatlık sağlar.
 • Büyük lastikleri sayesinde her türlü zeminde kolaylıkla kullanılabilir.
 • Geniş oturma alanı ve büyük beş nokta emniyet kemerleri ile ikiz bebekler rahat eder.
 • Üzerindeki büyük çanta ile bebek eşyaları kolaylıkla taşınabilir.
 • Islak zeminde kayma riskini azaltan fırça tipi tekerlekleri vardır.
 • Ürünü katlanabilir özelliği sayesinde depolanması ve taşınması kolaydır.
 • Fiyatına göre kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Prego Quattro Vip Bebek Arabası

Image 124
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 17

Tasarım ve Konfor:
Araba hafif, kompakt ve kolay kullanılabilir bir tasarıma sahip. Ürün şekilde olduğu gibi dört tekerlekli ve koltuk kısmı yükselebilir. Koltuk minderi çıkarılabilir ve yıkanabilir. Üstü kapalı ve yanları açılabilen bir yapısı var. Böylece bebeğiniz hem güneşten hem de yağmurtan korunmuş olacak. Lastikleri büyük ve düz yollarda rahat kullanım sağlıyor.

Taşıma Özellikleri:
Araba hafif olduğu için kolayca taşınabilir. Kaldırma ve indirme kolay. En önemli özelliği ise uçakta bagaja kolayca sığması. Bu sayede seyahatlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taşıma sapları sayesinde aktif olarak taşınabilir.

Destek Parçaları:
Çocuğunuzun konforu için minder, bebek emzirme askısı, yağmurluk gibi ek parçalar sunuluyor. Böylece ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuarlar hazır.

Fiyat/Performance Oranı:
Fiyatının yüksek olmasına rağmen sunmuş olduğu özellikler düşünüldüğünde çok iyi bir fiyat/performans dengesi sağlıyor. Özellikle seyahat tipi olması sayesinde kullanım alanı geniş.

Yoyko City 3 İn 1 Bebek Arabası

Image 125
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 18

Yoyko markasının üç fonksiyonlu (3 in 1) çok amaçlı bebek arabası oldukça özellikli bir modeldir. Alüminyum gövdesi sayesinde hafif fakat dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Tasarımı modern ve şık olup, bebeklerin ve ebeveynlerin konforu ön planda tutulmuştur. Üç farklı pozisyonda kullanılabilen oturma ünitesi, portbebek ve ana kucağı seçenekleriyle bebeklerin ihtiyaçlarına uygun konfor sağlar.

Telesiyejli ön tekerlekleri sayesinde hareket halindeyken tekerlekler kolayca kilitlenebilir ve yön değiştirilebilir. Patlatmasız arka lastik tekerlekleriyle rahat ve pürüzsüz bir kullanım sunar.

Tamamen sökülebilir tente sistemi, güneş ve yağmurdan korunmayı sağlar. Yan paneller açıldığında havalandırma imkanı da doğar. Bebeğin rahat uyuması için ekstra yumuşak malzemeli mat da ürün paketine dahildir.

Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutma kolları ve çok sayıda ayar seçeneği ile her kullanıcıya uyarlanabilir. Geniş depolama alanları alışveriş ve gezintiler için gereken eşyaların muhafaza edilmesini mümkün kılar.

Çift katlama sistemi sayesinde küçük bir hacimde saklanabilir. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ile uzun yıllar sorunsuz kullanım vaat eder. Ürünün en önemli artılarından biri 2 yıl garantisidir.

Quinny Moodd Bebek Arabası

Image 126
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 19

Tasarım ve Konfor

 • Quinny Moodd bebek arabası modern ve şık bir tasarıma sahip.
 • Kırmızı renk seçeneği çekici görünümdedir.
 • Oturma grubu ferah ve yumuşak malzemeden üretilmiş. Bebek rahat edebileceği konfor sağlıyor.
 • Üç tekerlekli stabil tasarım sayesinde kolay manevra edilebiliyor.
 • Üst kısmında çocuğu gözleyebileceğiniz cam bölme bulunuyor.

Fonksiyonellik

 • Arabanın üst kısmında geniş bir depolama alanı var. Bebek malzemeleri ve eşyaları kolayca depolanabiliyor.
 • Fren mekanizması tek el ile kolay kontrol edilebiliyor.
 • Arabanın yüksekliği ayarlanabiliyor. Farklı zeminlerde kullanım imkanı sunuyor.
 • Kapısı içe doğru açılıp geniş alan sunuyor. Bebeğe kolay erişim sağlıyor.

Emniyet

 • Kuvvetli ve dayanıklı çelik şasisi sayesinde yüksek emniyet sağlıyor.
 • Üç tekerlek stabil denge ve manevra sunuyor.
 • Kumanda kilit mekanizması ile koltuk emniyeti sağlanıyor.

Joell New Truva III Bebek Arabası

Image 127
En İyi Bebek Arabası Önerileri Ve Markaları 20

Bu ürün Joell markasının New Truva III modeli travel sistem bebek arabasıdır. Gri renktedir.

Özellikleri:

 • Hafif ve kolay taşınabilir tasarımı sayesinde seyahatler için uygundur.
 • Oturma grubu doğrudan arabaya monte edilerek emniyetli bir şekilde sabitlenir.
 • Oturma grubu 360 derece dönebilir. Böylece bebek hem önde hem de arkada oyuncaklarıyla oynayabilir.
 • Üç tekerlekli stabil tasarımı sayesinde dengeli ve rahat bir kullanım sunar.
 • Çift tekerlek fren sistemiyle güvenli durması sağlanır.
 • Kaput ve gölge paneli bebeği güneş ışınlarından korur.
 • Geniş depolama alanı eşyaların ve aksesuarların saklanması için yeterli yer sunar.
 • Kumaş kısımları çıkarılabilir ve yıkanabilir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Netflixte en çok izlenen diziler!