Sağlık

Otizmli Mert Yetenegiyle Sarkilari Piyano Cal 2 17001326 Amp
Sağlık

Otizmli Mert, Yeteneğiyle Şarkıları Piyano ile Çalıyor

Kahramanmaraş merkezli depremlere ailesiyle Şanlıurfa’da yakalanan 6 yaşındaki otizmli Mert Okutan, birkaç kez dinlediği şarkıları piyanoda çalabiliyor. Depremin ardından otizm tanısı konulan Mert, Antalya’da eğitim almaya başladı. Yetenekleriyle öğretmenlerinin ilgisini çeken Mert, sadece birkaç kez dinleyerek ezberlediği şarkıları piyanoda çalmaya başladı. Aile, Mert’in eğitimine adanmış durumda olsa da maddi imkansızlıklar nedeniyle özel eğitimleri karşılayamıyor. Mert’in öğretmeni, otizmli çocukların müzik yeteneğinin yüksek olabileceğini ve ailelerin çocuklarının yanında müzik dinlemeleri gerektiğini belirtiyor.

Kesilecek Denilen Parmaklari Ozon Tedavisi Il 4 17001330 Amp
Sağlık

Kesilecek denilen parmakları ozon tedavisi ile kurtarıldı

Batman’da 30 yıl boyunca sigara içen bir hastanın, ozon tedavisi sayesinde doktorların kesilmesi gerektiğini söylediği ayak parmakları kurtarıldı. Hastanın burger hastalığına bağlı olarak kangrenleşen parmakları, ozon ve fitoterapi tedavisiyle iyileşmeye başladı. Hastanın ağrıları azalmaya ve kangrenleşmiş dokular iyileşmeye başladı. Sigaraya bağlı olarak yaşanan bu rahatsızlık, hastanın sigarayı bırakmasıyla daha hızlı toparlandı.

Gizemli Bir Hastalikla Mucadele Eden Ingiliz 17002407 5405 Amp
Sağlık

İngiliz oyuncu Kate Beckinsale, Paskalya’yı hastanede geçirdi

Gizemli bir hastalıkla mücadele eden İngiliz oyuncu Kate Beckinsale, siyah pijama ve beyaz tavşan çoraplarıyla hastane yatağında Paskalya kutlaması yaptı. Beckinsale’in hastanede neden olduğu hakkında detaylı bilgi verilmezken, hayranları ve ünlüler durumunu kontrol etti. Kate Beckinsale, Instagram’da paylaştığı fotoğrafa ‘Mutlu Paskalyalar’ notunu düştü.

Kadir Inanir Yogun Bakim Sureci Bitti Normal 17002495 Amp
Sağlık

Kadir İnanır’ın tedavi süreci tamamlandı

Ünlü oyuncu Kadir İnanır’ın yoğun bakım tedavi süreci tamamlandı. İnanır’ın tedavisine normal odada devam edileceği öğrenildi. Rehabilitasyon süreci bir süre daha devam edecek olup, İnanır’ın bilinç durumu ve genel durumu her geçen gün daha iyiye gitmektedir.

Uploaded Image Ruh Sagligini Korumak 1710286964683 Jpg
Sağlık

Ruh Sağlığını Korumak

Ruh Sağlığını Korumak – Stresle başa çıkmak, zihinsel sağlığı geliştirmek ve mutluluğu yakalamak için kullanabileceğiniz ipuçları ve pratik bilgiler.

Uploaded Image Ruh Sagligi Icin Ilac Kullanimi 1710286945191 Jpg
Sağlık

Ruh Sağlığı için İlaç Kullanımı

Ruh Sağlığı için İlaç Kullanımı: Etkili tedaviler ve doğru ilaç seçimi, ruh sağlığınızı desteklemek için önemlidir. Uzman rehberliğindeki ilaç kullanımıyla zihinsel iyilik halinizi güçlendirin.

Scroll to Top
Netflixte en çok izlenen diziler!